• MUZYCZNE BRZMIENIE SNOW MUSIC SHOW 2018

  Jesteście gotowi na ski opening 2018/2019? Już w pierwszym tygodniu grudnia mocnym uderzeniem rozpoczniemy narciarski sezon wyjazdem do Madonny di Campiglio. Ale Snow Music Show to zdecydowanie coś więcej niż narciarstwo na słonecznych stokach Madonny. To sport i muzyka w jednym. To ciekawy program pełen gorących imprez. Soo… let’s get the party started!!! Pora przedstawić naszych DJ’ów. O muzyczną oprawę Snow Music Show zadbają: Jacob A, Seb Skalski, MIQRO i Ricardo! Będzie ogień!

  Read more »
 • Gajewski o Snow Music Show: Było fantastycznie, będzie jeszcze lepiej!

  „W zeszłym roku było fantastycznie, w tym roku będzie jeszcze lepiej” – zapowiada Wojciech Gajewski, jeden z najbardziej utytułowanych krajowych alpejczyków, który jako ambasador Akademii Rossignola będzie szkolił uczestników tegorocznego Snow Music Show (1-8 grudnia, Madonna di Campiglio).

  Read more »
 • Dzień Dziecka w Hotelu Bonifacio, czyli moc atrakcji dla całych rodzin

  Nie od dziś wiadomo, że mali ludzie to dla BFC wielka sprawa. Dzień Dziecka stał się doskonałą okazją do spotkania z naszymi młodymi Klubowiczami i ich

  Read more »
 • Zając Bonifacy zaprasza na Dzień Dziecka oraz inne super akcje!

  Rodzinna gra miejska, wielki piknik z okazji Dnia Dziecka w Hotelu Bonifacio, a 30 września familijny event w Warszawie. W tym sezonie w ramach Klubu Zająca Bonifacego odbywa się szereg ciekawych wydarzeń. Bo aktywnie i rodzinnie przez cały rok to w przypadku BFC nie pusty slogan!

  Read more »
 • BORMIO

  Jest takie miejsce we włoskiej Lombardii, gdzie niebo styka się z ziemią. A właściwie z wysokimi na 3 tys. metrów górami. Na szczycie tych gór można zapiąć narty i zjechać w dół, jednymi z najlepszych tras w Europie. Bormio. Mekka narciarzy.

  Read more »
 • MACIEJ SZPOT o 25 latach BFC

  Jest rok 1992, na wyjazd narciarski do monte pory jedzie grupa zapaleńców. Mija kilka lat, a na stokach dolomitów szusują setki polaków prowadzonych przez instruktorów bfc, na organizowane przez biuro koncerty z udziałem największych gwiazd ściągają tłumy, a firma, z myślą o klubowiczach, buduje pod warszawą własny hotel.

  Read more »

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI BFC

Weekendy z BFC, czyli zamień weekend w niezapomniane wakacje

Jak zamienić zwykły weekend w niezapomniane wakacje? Wykorzystać każdą chwilę do cna. Ruszyć z bliskimi na przygodę, zrobić wspólnie coś, na co do tej pory nie miało się czasu lub odwagi. Mamy na to sposób. Zapraszamy na Weekendy z BFC!

LIFESTYLE / INSPIRACJE

ROLLS-ROYCE PHANTOM, czyli czym podróżują możni tego świata

Ósma generacja samochodu rolls-royce phantom miała swoją premierę latem tego roku. Wydarzenie to można uznać za historyczne przynajmniej z dwóch powodów. Po pierwsze model jest produkowany przez markę od 1925 roku, a więc 92 lata! Po drugie …

technogym

PODRÓŻE I SPORT

PODRÓŻE

PRZESTRZEŃ TONALE I LASY PONTE DI LEGNO

250 Milionów lat temu, wskutek ruchów tektonicznych, dolomity dosłownie wyskoczyły w morza, zamieniając podwodną rafę koralową w dumnie sięgające nieboskłonu ośnieżone szczyty …

SPORT

Pakiet „Kobieta aktywna”, czyli esencja tego, co w zachowaniu zdrowia i urody ważne

Jedność ciała i ducha to nie pusty slogan. Jaka jest recepta na zdrowie, piękno i dobre samopoczucie? Spójne i kompleksowe zadbanie o siebie. Stan umysłu i ciała wzajemnie na siebie wpływają, dlatego warto dbać o cały organizm, a nie tylko wybrane części. Hołdując tej zasadzie należący do Grupy BFC Hotel BoniFaCio, wraz z Partnerami, przygotował dedykowaną paniom akcję, będącą kwintesencją tego motta. Piękna kobieta to aktywna kobieta, zatem: do dzieła!

POLECAMY

RODZINA

POLECAMY