• Dzień Dziecka w Hotelu Bonifacio, czyli moc atrakcji dla całych rodzin

  Nie od dziś wiadomo, że mali ludzie to dla BFC wielka sprawa. Dzień Dziecka stał się doskonałą okazją do spotkania z naszymi młodymi Klubowiczami i ich

  Read more »
 • Zając Bonifacy zaprasza na Dzień Dziecka oraz inne super akcje!

  Rodzinna gra miejska, wielki piknik z okazji Dnia Dziecka w Hotelu Bonifacio, a 30 września familijny event w Warszawie. W tym sezonie w ramach Klubu Zająca Bonifacego odbywa się szereg ciekawych wydarzeń. Bo aktywnie i rodzinnie przez cały rok to w przypadku BFC nie pusty slogan!

  Read more »
 • Pakiet „Kobieta aktywna”, czyli esencja tego, co w zachowaniu zdrowia i urody ważne

  Jedność ciała i ducha to nie pusty slogan. Jaka jest recepta na zdrowie, piękno i dobre samopoczucie? Spójne i kompleksowe zadbanie o siebie. Stan umysłu i ciała wzajemnie na siebie wpływają, dlatego warto dbać o cały organizm, a nie tylko wybrane części. Hołdując tej zasadzie należący do Grupy BFC Hotel BoniFaCio, wraz z Partnerami, przygotował dedykowaną paniom akcję, będącą kwintesencją tego motta. Piękna kobieta to aktywna kobieta, zatem: do dzieła!

  Read more »
 • BORMIO

  Jest takie miejsce we włoskiej Lombardii, gdzie niebo styka się z ziemią. A właściwie z wysokimi na 3 tys. metrów górami. Na szczycie tych gór można zapiąć narty i zjechać w dół, jednymi z najlepszych tras w Europie. Bormio. Mekka narciarzy.

  Read more »
 • MACIEJ SZPOT o 25 latach BFC

  Jest rok 1992, na wyjazd narciarski do monte pory jedzie grupa zapaleńców. Mija kilka lat, a na stokach dolomitów szusują setki polaków prowadzonych przez instruktorów bfc, na organizowane przez biuro koncerty z udziałem największych gwiazd ściągają tłumy, a firma, z myślą o klubowiczach, buduje pod warszawą własny hotel.

  Read more »
 • Madonna di Campiglio – idealne miejsce na zimowy urlop

  Madonna di Campiglio to jedno z naszych flagowych miejsc, które polecamy klientom. Od lat należy do najsłynniejszych ośrodków w Dolomitach, ponieważ to świetne miesjce zarówno dla rodzin z dziećmi, par, jak i grup znajomych.

  Read more »

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI BFC

Weekendy z BFC, czyli zamień weekend w niezapomniane wakacje

Jak zamienić zwykły weekend w niezapomniane wakacje? Wykorzystać każdą chwilę do cna. Ruszyć z bliskimi na przygodę, zrobić wspólnie coś, na co do tej pory nie miało się czasu lub odwagi. Mamy na to sposób. Zapraszamy na Weekendy z BFC!

LIFESTYLE / INSPIRACJE

ROLLS-ROYCE PHANTOM, czyli czym podróżują możni tego świata

Ósma generacja samochodu rolls-royce phantom miała swoją premierę latem tego roku. Wydarzenie to można uznać za historyczne przynajmniej z dwóch powodów. Po pierwsze model jest produkowany przez markę od 1925 roku, a więc 92 lata! Po drugie …

technogym

PODRÓŻE I SPORT

PODRÓŻE

PRZESTRZEŃ TONALE I LASY PONTE DI LEGNO

250 Milionów lat temu, wskutek ruchów tektonicznych, dolomity dosłownie wyskoczyły w morza, zamieniając podwodną rafę koralową w dumnie sięgające nieboskłonu ośnieżone szczyty …

SPORT

kitzbuhel

Kitzbühel to legenda sama w sobie. Nie tylko dlatego, że ten austriacki kurort dwukrotnie z rzędu został wybrany najlepszym …

POLECAMY

RODZINA

POLECAMY