HOLMES PLACE

CHCESZ, ALE TROCHĘ SIĘ BOISZ, TROCHĘ WYKRĘCASZ BRAKIEM CZASU ALBO WMAWIASZ SOBIE, ŻE TO MIEJSCE NIE DLA CIEBIE, TYLKO DLA WYSPORTOWANYCH I MŁODYCH . BŁĄD. DO KLUBÓW FITNESS HOLMES PLACE CHODZĄ OSOBY W RÓŻNYM WIEKU I O RÓŻNYM POZIOMIE WYTRENOWANIA, BARDZO SZCZUPLI I CI, KTÓRYM TROCHĘ CIAŚNIEJ ZAPINAJĄ SIĘ UBRANIA.

Każda z tych osób, które zaglądają do „fitnessów” czy siłowni – regularnie lub choćby sporadycznie – ma własny powód, żeby tam bywać. Jednym potrzebna jest przysłowiowa „rzeźba”, drudzy chcą pozbyć się nadprogramowych kilogramów, jeszcze inni traktują to jako panaceum na wielogodzinne przesiadywanie przy komputerze albo inną pracę, która często nie sprzyja zdrowiu, a wręcz je niszczy.

DOBRY POWÓD NA POCZĄTEK
Wielogodzinne siedzenie za biurkiem, w aucie, na spotkaniach i późnych kolacjach, czyli zasadniczo brak ruchu i tysiące wchłanianych kalorii, których nie sposób sobie odmówić, zwłaszcza tym osobom, na co dzień jedzącym, powiedzmy, oszczędnie – może dać porządnie w kość i objawiać się przyrostem tkanki niemięśniowej.
Panie najczęściej wpadają potem w panikę i omijają z daleka łazienkowe wagi i ukochane dżinsy slim. Panowie, powiedzmy sobie szczerze, mogą odczuwać podobny dyskomfort. Pomagają wtedy przebieżki na osiedlu albo jakiś rowerowy wypad, ale równie, a może nawet bardziej efektywne będą ćwiczenia na profesjonalnym sprzęcie i pod okiem fachowców, którzy pokażą, jak prawidłowo zabrać się do rzeczy.

UBRANIOWA SWOBODA, RĘCZNIK I WODA
To trzy rzeczy, które na pewno na siłowni czy w fitness klubie są nieodzowne. I w zasadzie każdy je w domu ma. Buty czy strój do ćwiczeń wcale nie muszą być opatrzone metkami najlepszych (czytaj: najdroższych) marek. Powinny być za to wygodne, a w przypadku obuwia – niestwarzające zagrożenia kontuzją.
Strój do treningu zapakuj do torby razem z butelką wody, a resztę dostaniesz w Holmes Place. Nie musisz nosić ze sobą ręczników do ocierania potu z czoła, kosmetyków, suszarek, lokówek, prostownic. To zapewnia Ci klub. Więc zlokalizuj klub Holmes Place w Warszawie lub we Wrocławiu, odrzuć wszelkie obawy, powtarzając sobie, że robisz to dla swojego dobra – i ruszaj!
Poznaj nasze kluby. Wejdź na stronę www.holmesplace.com/pl, wybierz swój cel, a my pomożemy Ci go zrealizować.

 

OD CZEGO ZACZĄĆ NA MIEJSCU
To ważne, żeby „nie rzucać się” od razu na wszystko, co wokół siebie zobaczysz. Czasami jest bowiem tak, że określony wysiłek może być z jakichś powodów dla nas niewskazany (np. dźwiganie ciężkich hantli czy kettlebelli), i możemy napytać sobie po prostu biedy.
Z tym „ciężarkiem” powinni zaprzyjaźnić się zwłaszcza panowie. Pierwszego użycia lepiej jednak dokonać pod okiem trenera.