Dzień Dziecka w Hotelu Bonifacio, czyli moc atrakcji dla całych rodzin

Nie od dziś wiadomo, że mali ludzie to dla BFC wielka sprawa. Dzień Dziecka stał się doskonałą okazją do spotkania z naszymi młodymi Klubowiczami i ich rodzicami, a sobotni piknik w Hotelu BoniFaCio po prostu udowodnił, że gdy nasze doświadczenie i kreatywność w organizowaniu familijnego wypoczynku połączy się ze świetną frekwencją i uśmiechem Klubowiczów oraz gości naszego podwarszawskiego resortu to wychodzi z tego niezapomniany, wspólny czas!

 

Piknik z okazji Dnia Dziecka realizowany był w ramach Klubu Zająca BoniFaCego, czyli naszego autorskiego programu edukacyjnego, który zachęca najmłodszych do wszelkich aktywności i rozwijania różnorodnych pasji. Tym razem event podzieliliśmy na kilka części.

 

Za pierwszą odpowiadała Wiewiórka-Sportowiec, a więc w programie znalazły się gry i zabawy na boisku piłkarskim z samym Radosławem Majewskim z Lecha Poznań. Później wspólna rywalizacja wszystkich dzieci, sędziowana przez Radka. W starciu Koszulkowców vs Golasy triumfowali ci drudzy.

 

Dzik-Artysta, w ramach drugiej części, zabrał uczestników na plenerowy występ aktorów Teatru Narodowego „Pchła Szachrajka”. Później już nasi mali uczestnicy sami musieli wkroczyć do akcji, bowiem  Sowa-Samodzielna zaprosiła ich na warsztaty gotowania dla najmłodszych prowadzone przez szefa kuchni Darka Ratuszniaka i gościnnie zaproszoną gwiazdę – znanego z telewizji Kurta Schellera. Było pysznie i kolorowo!

 

Na tym atrakcje się nie skończyły, bowiem Jelonek-Podróżnik przygotował prezentację najpiękniejszych zdjęć z wypraw po świecie Dariusza Raczko. Czyli były pełne przygód opowieści i slajdowisko podróżnika, fotografa, byłego redaktora naczelnego polskiej edycji National Geographic, a także ścianka wspinaczkowa dla wszystkich chętnych.

Na „deser” bajkowe popołudnie z Anna Seniuk, która w magiczny sposób czytała dzieciom bajki.

 

Nie mogło także zabraknąć uroczystego rozdania nagród zwycięzcom rankingu Klubu Zająca BoniFaCego (nagrody ufundował m.in. Rossignol) oraz rodzinom, które zebrały najwięcej punktów w podchodach z BoniFaCym –  majowej grze miejskiej, która odbywał się w Warszawie.

Dla „starszaków” były jazdy testowe BMW MINI, Mazowiecki Ruszt w Letniej Kuchni Bonifacio, wieczór muzyczny na tarasie i perlisty Ferrari Bar.

 

I zanim wszyscy doczekamy się pełnych atrakcji wyjazdów zimowych z BFC zapraszamy już teraz na familijny event, który organizujemy 30 września w Warszawie. W tym sezonie w ramach Klubu Zająca Bonifacego odbywa się bowiem szereg ciekawych wydarzeń. Bo aktywnie i rodzinnie przez cały rok to w przypadku BFC nie pusty slogan!