Zając Bonifacy zaprasza na Dzień Dziecka oraz inne super akcje!

Rodzinna gra miejska, wielki piknik z okazji Dnia Dziecka w Hotelu Bonifacio, a 30 września familijny event w Warszawie. W tym sezonie w ramach Klubu Zająca Bonifacego odbywa się szereg ciekawych wydarzeń. Bo aktywnie i rodzinnie przez cały rok to w przypadku BFC nie pusty slogan!

 

W niedzielę (20 maja) zorganizowaliśmy grę pod hasłem „Podchody Bonifacego, czyli zając w wielkim mieście”. Rodzinne teamy, które stawiły się pod PGE Narodowym (gdzie Grupa BFC ma siedzibę), miały przed sobą sześć konkurencji logicznych i zespołowych przygotowanych przez Przyjaciół Zająca BoniFaCego, a wskazówki miały doprowadzić dzieciaki i ich opiekunów do kryjówki naszego bohatera. Nie pozostawało nic innego, jak ruszyć tropem naszych zwierzaków i na nowo odkrywać okolice Parku Skaryszewskiego, błoni stadionu oraz nabrzeża Wisły po praskiej stronie. Frekwencja dopisała, nasz Hotel BoniFaCio zapewnił uczestnikom poczęstunek, a wszystkie teamy doskonale sobie radziły. I choć o aktywność i kreatywność w tych podchodach chodziło, to punkty do miejsc na podium też się gromadziło. Zwycięskie drużyny zostaną uhonorowane podczas rozdania nagród, które odbędzie się na pikniku z okazji Dnia Dziecka w naszym Hotelu BoniFaCio.

Już w najbliższą sobotę 2 czerwca zapowiada się dzień pełen atrakcji i emocji, a to na pewno nie koniec akcji, jakie Klub Zająca BoniFaCego ma w planach na ten rok.

 

O wszystkich wydarzeniach będzie informować na naszym profilu w Facebook.com oraz w aplikacji mobilnej.

 

Wszystkie akcje realizowane w ramach Klubu Zająca BoniFaCego prowadzone są według naszego autorskiego programu edukacyjnego, który w atrakcyjny sposób zachęca najmłodszych do wszelkich aktywności i rozwijania różnorodnych pasji. Przez cały rok i dla dzieci w każdym wieku.

Dodaj komentarz