Weekendy z BFC, czyli zamień weekend w niezapomniane wakacje

Jak zamienić zwykły weekend w niezapomniane wakacje? Wykorzystać każdą chwilę do cna. Ruszyć z bliskimi na przygodę, zrobić wspólnie coś, na co do tej pory nie miało się czasu lub odwagi. Mamy na to sposób. Zapraszamy na Weekendy z BFC!

W natłoku codziennych spraw i obowiązków trudno wygospodarować czas na organizację niesztampowego wypadu dla rodziny i przyjaciół. Ale nie oznacza to, że musicie spędzać sobotę w hipermarkecie, a niedzielę przed telewizorem. Z myślą o naszych Klubowiczach ruszamy w tym sezonie z ofertą krótkich wyjazdów, które pozwolą Wam naładować baterie na kolejne tygodnie.

Wolisz pół dnia przeleżeć na kanapie czy zaliczyć z synem rafting w Dolomitach..? No właśnie 🙂

Weekendy z BFC będą oznaczać krótkie wyjazdy o ciekawym programie dla klubowiczów i sympatyków klubu. A więc w kameralnych grupach, z gwarancją dobrego towarzystwa. Oferta bardzo wszechstronna – od pobytów w naszym podwarszawskim Hotelu BoniFaCio przez wyjazdy na różne wydarzenia sportowo-kulturalne, do krótkich tematycznych tripów w różne zakątki Europy.

 

Wśród naszych weekendowych programów znalazły się m.in:

  • Daddy&Me (Tata i ja) – wyjazdy dedykowane wszystkim zapracowanym ojcom, którzy chcieliby spędzić wartościowy czas ze swoimi dziećmi, a jednocześnie dać chwilę wytchnienia swoim partnerkom. W programie dużo wspólnych aktywności np. zajęcia survivalowe.
  • Mummy&Me (Mama i ja) – tym razem oferta dedykowana mamom i ich pociechom. Niech córka z żoną zrobią sobie babski wyjazd, w programie którego znajdą się np. sesje fotograficzne.
  • Adventure – wyjazd dla wszystkich na różnorakie przygody. Z rodziną, ze znajomymi, czy solo – dawka adrenaliny gwarantowana, bo w programie będzie a to rafting, a to trekking…
  • Slow food – wyjazdy kulinarne. Aby pysznie zjeść oraz odkrywać smaki i tajemnice różnych regionalnych kuchni.
  • Wine Week – wyjazdy dla miłośników „trunku bogów” (by zdobywać podstawową wiedzę enologiczną, a przede wszystkim degustować wino prosto w winnicy, z której pochodzi)
  • Theame – wyjazdy tematyczne. By w weekend zrobić coś zupełnie nowego, być może odkrywać nowe pasje (np. kurs fotograficzny)
  • Cultural – wyjazdy na wydarzenie kulturalne (np. do najsłynniejszej sceny operowej świata – mediolańskiej La Scali)
  • Sport Events – wyjazdy na wydarzenia sportowe, czyli taki weekend, w którym mecz ulubionej drużyny oglądasz na żywo, a nie sprzed telewizora.
  • BoniFaCio – wyjazdy klubowe do hotelu BoniFaCio na specjalne programy dla Klubowiczów BFC.

 

Pierwsze oferty weekendowe są już dostępne.

Zapraszamy na Rodzinną Majówkę do Hotelu BoniFaCio. Spływy kajakowe Wkrą, rodzinne pikniki, przejażdżki rowerowe, wyprawy szlakiem drewnianych kościółków i wiele więcej – http://www.hotelbonifacio.pl/pakiety/szczegoly-pakietu?OfferID=115139&_ga=2.56385321.305108498.1521718836-1230438153.1521403062

30 czerwca zaczynamy na Daddy&Me w BoniFaCio, w programie którego znalazła się m.in. fotoorientacja rowerowa nad Wkrą, niedzielny Family Master Chef czyli rodzinne warsztaty kulinarne i wieczorne biwakowanie. http://www.hotelbonifacio.pl/pakiety/szczegoly-pakietu?OfferID=118748

 

Tak wprawieni będziecie mogli ruszyć na BFC Adventure, czyli weekendowy rafting i trekking w Dolomitach. Szczegóły już wkrótce – obserwujecie naszą stronę, fanpage na Facebooku i newslettera!