Snow Music Show 2017 MOCNY SKI OPENING w Madonna di Campiglio… nie tylko dla narciarzy

Tradycyjnie BFC rozpoczyna narciarski sezon wyjazdem do Madonny di Campiglio (2-9 grudnia). Ale Snow Music Show to zdecydowanie coś więcej niż narciarskie szaleństwo na słonecznych stokach Madonny. To również gorące imprezy nakręcane przez najlepszych krajowych DJ’ów, to après-ski i lokalna fiesta na cześć Św. Ambrożego, to szkolenie sportowe realizowane z Akademią Rossignola i to również możliwość uczestniczenia w atrakcyjnym multisportowym programie FIT CAMP. 

 

Kiedy wyjeżdża się z BFC na narty to wiadomo, że destynacja, zakwaterowanie i szkolenie będą na najwyższym poziomie. Tegoroczny SMS jest tego najlepszym przykładem – noclegi w czterogwiazdkowym Savoia Palace, eleganckim obiekcie przy głównym placu Madonna di Campiglio, 30 metrów od stoków Cinque Laghi, a 10 min. spacerem od wyciągów Belvedere. Na stokach Akademia Rossignol, czyli możliwość testowania najnowszych nart tej topowej francuskiej marki i to pod okiem samego Wojciecha Gajewskiego. To właśnie jeden z najbardziej utytułowanych alpejczyków w historii Polski, zdobywca 15 medali mistrzostw kraju, ósmy zawodnik mistrzostw świata z 1978 r. w trójkombinacji alpejskiej, a obecnie trener i delegat Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS) będzie z nami na stokach Val di Sole, prowadząc treningi na tyczkach.

 

 

A co, jeśli ktoś chciałby poczuć ten wyjątkowy klimat narciarskiego kurortu, chciałby pobawić się na après-ski, ale narciarstwo alpejskie to nie jest jego główna sportowa pasja? Tutaj pojawia się ta wyjątkowa propozycja agencji Eventage, która we współpracy z BFC, organizuje FIT CAMP, czyli multisportowy program wyjazdu. Bo Madonna di Campiglio to idealne miejsce nie tylko do uprawiania narciarstwa, ale i do tego, by ruszyć na wycieczkę pieszą w góry, by zrobić trening biegowy, czy w końcu by zrelaksować się na zajęciach body balance lub pysznie zjeść. A gdy to wszystko możesz robić w wesołym gronie rówieśników i pod okiem specjalistów..? To nie ma już wymówek, że Snow Music Show i FIT CAMP nie są dla Ciebie.

 

Za przygotowanie i realizację FIT CAMP odpowiada Małgorzata Mikulik, właścicielka agencji eventowej EVENTAGE. Decydując się na uczestnictwo w tej wersji wyjazdu nie trzeba być zakwaterowanym w hotelu Savoia Palace, można wybrać pobliskie, komfortowe apartamenty. Ale trzeba być świadomym, że nie będzie za dużo czasu na siedzenie w pokoju. Bo każdego dnia czekają inne atrakcje. Codziennie rano trening biegowy z rozciąganiem, a dalej wycieczki piesze w góry, nauka ski-tourów, trening obwodowy lub wyjście na basen. Do tego wspólne imprezowanie na après-ski z uczestnikami Snow Music Show, tradycyjny dla BFC bal przebierańców lub tańce z Włochami, którzy w tym okresie świętują Festa di Sant’Ambrogio. To jedno z najhuczniej obchodzonych w Mediolanie świąt. Przypada na 7 grudnia, ale fiesta trwa przez cały pierwszy tydzień grudnia, a mediolańska śmietanka towarzyska celebruje ten czas właśnie w Madonnie di Campiglio.

 

 

Jednak, co by się wieczorami  nie działo, za dnia na SMS i FIT CAMP króluje sport.

„Jeśli się przyjrzeć ramowemu programowi obozu, widać wyraźnie, że jednym z najważniejszych wyróżników, są różne formy aktywności, w których zdobywamy energię poprzez wyczerpujący, efektywny trening, jednocześnie dobrze się przy tym bawimy i spędzamy czas w fantastycznym towarzystwie ludzi do nas podobnych” – opowiada Małgorzata Mikulik.

 

FIT CAMP ma na celu trwale zmienić stare nawyki, przy czym bez żadnego programu motywacyjnego, restrykcyjnej diety i krótkoterminowych zmian.  „Tworząc wydarzenia, spotkania czy wyjazdy FIT CAMP, chcę jednoczyć ludzi z pasją, którzy pragną się rozwijać, wzajemnie inspirować i motywować, poszukują dobrej drogi w życiu, stawiając sobie nowe wyzwania. Aktywność mnie uszczęśliwia, ma pomagać i dawać radość także innym. W takiej atmosferze możemy oczekiwać długotrwałych efektów poprzez poprawę samopoczucia, podniesienie poczucia własnej wartości, wprowadzenie krok po kroku zmian w swoje życie, tak by stały się one nowym, pozytywnym nawykiem” – opowiada Mikulik.

 

Treningi podczas FIT CAMP odbywają się w dynamicznych, pozytywnych i roześmianych grupach, dzięki którym ​​ciążka praca w pocie czoła na sali treningowej czy w terenie nie zniechęca. Jest wręcz zabawna i ciekawa, a nade wszystko motywująca. Co więcej, taki model ćwiczeń pozwala utrzymać koszty pracy z certyfikowanym trenerem osobistym w przystępnych cenach, w porównaniu do prywatnych i indywidualnych sesji treningowych w systemie „jeden na jeden”.

“Uczestnicząc w naszych wyjazdach, na pewno nie narażasz się na stagnację i to pod żadnym względem – fizycznym, intelektualnym, psychicznym, czy duchowym. Trenerzy zawsze dążą do tego, aby w każdym momencie robić coś, co nas rozwija, absorbuje nasz czas, a jednocześnie zachwyca i ujmuje. Jako grupa potrafimy być wielozadaniowi, a jako zespół, mamy kalendarz pełen planów i głowy pełne pomysłów” – zachęca Mikulik.

 

https://bfc.pl/snow-music-show

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz