SMS – Unikalne połączenie muzyki i sportu

Snow Music Show – nazwa imprezy, pod którą kryje się narciarskie szaleństwo we włoskich Dolomitach, sportowe emocje i świetna zabawa z wyjątkową oprawą muzyczną. A wszystko to w gronie ludzi z pasją do nart i aktywnego wypoczynku. Jak co roku wydarzenie to cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Madonna di Campiglio powita ekipę z Polski już 5 grudnia br.

W tej edycji na wieczornych APRES SKI zabrzmią utwory serwowane przez topowych muzyków z Polski i zagranicy. Zagrają artyści reprezentujący sceny klubowe, jak i koncertowe.  Za ich dobór odpowiada Portobello Group, które tworzy program artystyczny m.in. tak dużych wydarzeń, jak Lotto Music w Zatoce Sztuki.

Kadra tegorocznego wyjazdu reprezentuje różnorodne style muzyczne, dzięki czemu będzie ciekawie i zaskakująco. TOM NOVY, FAST & FRANK ft. FUN LOVIN’ CRIMINALS ze swoim autorskim projektem Radio Riddler, JASKUŁKE – jeden z najlepszych pianistów jazzowych, DJ’e I grupy muzyczne tj. MC JACOB A, SEB SKALSKI, RICARDO, NOZ, ROS, SHAMBALAYA, PAPA GOLDEN SHOT.

 

Partnerami Snow Music Show są: Miasto SOPOT, THE VIEW Warsaw, Zatoka Sztuki.
Szczegóły imprezy na: www.snowmusicshow.pl

FB: https://www.facebook.com/SnowMusicShow