Sławek Uniatowski i Natalia Kukulska na NDP

Rokrocznie Narciarskie Dni Polskie to prestiżowa oferta dla naszych Klubowiczów, spełniający najbardziej wyśrubowane wymagania wyjazd pełen atrakcji. To nie tylko szkolenie narciarskie, ale i wyjątkowe apres ski food&wine, koncerty polskich gwiazd na żywo… W tym sezonie swoją obecnością zaszczycą nas Sławek Uniatowski i Natalia Kukulska.

W pierwszym terminie NDP (13-20 stycznia) to właśnie Sławek Uniatowski będzie muzyczną gwiazdą naszego sztandarowego wyjazdu. Ten wokalista, kompozytor i multiinstrumentalista szerszej publiczności dał się poznać jako uczestnik jednej z edycji programu „Idol”. Zajął wówczas II miejsce. Nie tylko śpiewa, ale też komponuje piosenki i pisze do nich teksty. Niedługo owoc jego pracy ukaże się na rynku w postaci debiutanckiej płyty, zatytułowanej Metamorphosis. Jako jedyny wokalista z Polski wystąpił na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera,  współpracującego z takimi gwiazdami jak Whitney Huston, Celine Dione czy  Michael Buble. Czy potrzeba lepszej rekomendacji? Mocny męski głos Sławka Uniatowskiego na pewno świetnie zabrzmi na żywo w alpejskim klimacie!

 

 

W drugim terminie NDP (20-27 stycznia) będzie nie mniej ciekawie. O muzyczną oprawę zadba sama Natalia Kukulska. Wokalistka i producentka muzyczna, pochodząca ze znanej muzykalnej rodziny. Natalia ma na swoim koncie 12 albumów studyjnych. Przygodę z profesjonalnym śpiewaniem zaczęła już w 1984 roku, a wa lata później ukazała się debiutancka płyta „Natalia” z kultowymi piosenkami dla dzieci „Co powie Tata” i „Puszek Okruszek”. Później była już dojrzała kariera, w której artystka wydała 12 albumów studyjnych, z czego trzy („Światło”, „Autoportret” i „Sexi Flexi”) zdobyły status złotych, a jedna („Puls”) okryła się platyną.

 

 

Tak muzycznie rozgrzani uczestnicy NDP będą mogli rytmicznym krokiem maszerować na stok, aby szaleć na stokach Madonny di Campiglio i uczestniczyć w naszym szkoleniu. Na nartach będziemy jeździć na najlepszych w Europie terenach, w regionie który równocześnie oferuje  bezpieczne stoki dla dzieci. Nad profesjonalnym szkoleniem czuwać będę instruktorzy BFC SKI School, a nauka i doskonalenie techniki uzupełnione zostanie treningami na tyczkach i testami nart Rossignol. Program Razem lecz Osobno – atrakcje dla dzieci i dorosłych.

 

Uczestnicy obu terminów będą mogli cieszyć się zakwaterowaniem w komfortowym, eleganckim, a przede wszystkim świetnie usytuowanym hotelu Golf Madonna di Campiglio, a koncertom na żywo i tematycznym imprezom wieczornym towarzyszyć będzie wyjątkowe Apres Ski Food&Wine.