Sezon narciarski 2015/2016 uważamy za OTWARTY!

Za nami tegoroczna edycja imprezy Snow Music Show, która tradycyjnie już odbyła się w jednym z najlepszych europejskich kurortów zimowych Europy – malowniczej, włoskiej Madonnie di Campiglio, w dniach 5-12 grudnia. Było cudownie – słońce, doskonale przygotowane stoki, plażowa atmosfera podczas Apres Ski, wspaniali partnerzy i uczestnicy, a przede wszystkim wielka dawka sportowych i muzycznych emocji.

Przez pierwsze trzy dni do naszej SMSowej ekipy dołączyło również liczne grono miłośników białego szaleństwa z regionu północnych Włoch. Byli z nami nie tylko na stokach, ale również z przyjemnością zasiedli na naszej plaży, wysypanej piaskiem prosto  znad Bałtyku, za sprawą naszego Partnera – Miasta Sopot, które w tych dniach promowało kurort w tym międzynarodowym towarzystwie.

 

Tegoroczny wyjazd nie dawał wytchnienia nikomu – wyratrakowane stoki czekały na sportowców od samego rana, już od 13.00 można było zrobić sobie przerwę w naszym Apres Ski znajdującym się przy najbardziej obleganym w tym regionie schronisku Boch. Atmosferę muzyczną tworzyli codziennie Ricardo, NOZ, ROS, PAPA wspomagani przez doskonałego MC  – Jacob A oraz bębniarza – Shambalaya. Wieczorne imprezy zaczynały się o 21:00 before party w Hotelu Savoya Palace, a kończyły w klubach Piano 54 oraz Des Alpes Mood Club.

Chcąc nie chcąc miniony tydzień jest już wspomnieniem, a najbardziej spektakularne wydarzenia, na długo pozostaną w naszej pamięci. Do tych najważniejszych z pewnością zaliczamy poniedziałkowy wieczór, kiedy to w samym centrum miasteczka odbył się spektakl wizualno – muzyczny autorstwa duetu Jaskułke – Sochacki. Doskonały pianista w tandemie z wyśmienitym malarzem obrazów audiowizualnych dali pokaz, który zapierał dech w piersiach i wzbudzał podziw turystów. Gwiazdą wtorkowego Apres Ski byli Fast&Frank z legendarnej grupy Fun Lovin’ Criminals, którzy również wieczorem porwali do tańca ludzi zgromadzonych w klubie Piano 54. Kulminacyjnym punktem muzycznego programu SMS była czwartkowa impreza, której główną gwiazdą był Tom Novy, legenda muzyki House. Jego muzyki nie zabrakło również w ciągu dnia podczas zabawy na stoku.

Zgodnie z opiniami wieloletnich uczestników Snow Music Show, tegoroczna edycja wzniosła się na zupełnie nowy, wyższy poziom zabawy i atrakcji sportowych.

Sezon narciarski 2015/2016 uważamy za OTWARTY!