Rodzinnie na stoku

Zapominamy o bikini, plażach, sierpniowych upałach. Wspinamy się na strych i wyciągamy narty. Czas je nasmarować i przygotować do nadchodzącego sezonu. Przed nami aktywny, prawdziwie rodzinny wypoczynek we włoskich Dolomitach.

Tydzień narciarskich zmagań, bogaty program sportowo-rozrywkowy, wykwalifikowana kadra i animatorzy, atrakcyjne miejsca zakwaterowania. Rodzinne wyjazdy gdzie i rodzic i dziecko znajdzie coś dla siebie. To wszystko w pięknej górskiej scenerii.

KLUB NARCIARSKI BFC uczy małych i dużych już od ponad 20 lat. Takie doświadczenie jest równoznaczne z dobrym programem szkoleniowym z nowoczesną metodą nauczania, video-coachingiem, sprawdzoną kadrą polskich instruktorów, bezpieczeństwem i dobrą zabawą na stoku. To szereg programów przygotowanych pod konkretnego uczestnika, jego stopień zaawansowania i oczekiwania względem wyjazdu.

Wśród autorskich programów KLUB NARCIARSKI BFC, atrakcyjnych dla najbardziej wymagających uczestników czyli dzieci, znajdują się m.in. takie jak: RAZEM LECZ OSOBNO® – gdzie dorośli dzięki opiece animatorów nad ich dziećmi, mogą złapać oddech od swoich pociech i cieszyć się chwilą prawdziwego relaksu, swobodnie korzystając ze wszystkich polsko-włoskich atrakcji, czy BAMBINO SKI® – narciarskie szaleństwo dla najmłodszych. Tutaj to dzieci są VIP-ami. Program realizowany jest przez cały dzień i skrojony dla najmłodszych, którzy dopiero zaczynają przygodę ze sportami zimowymi. Mali narciarze spędzają dzień na trasach, odpowiednich do poziomu zaawansowania, pod opieką instruktorów. A popołudniami i wieczorami animatorzy zachęcają do kreatywnych zabaw i zajęć w przyjaznej atmosferze.

IMG_3641

 

Wracając do organizowanych wyjazdów, uwzględniających uczestnictwo dzieci to podczas każdego z nich przydzielane są do trzech grup wiekowych:

  • GRUPY 4-8 LAT – maksymalnie 5-cio osobowe, przeznaczone dla maluchów, gdzie instruktorzy uczą jazdy, poprzez zabawę. Dziećmi znudzonymi i zmęczonymi stokiem narciarskim zajmą się animatorzy.
  • GRUPY 8-12 LAT – maksymalnie 6-cio osobowe, dla dzieci, które już z większą łatwością mogą skupić się na wykonaniu danego zadania, ćwiczenia i tym samym lepiej pogłębiać swoje umiejętności. Stopień trudności tras tez już się powoli zmienia, dzieci biorą też udział w treningach slalomu i mini wyścigach.
  • GRUPY OD 12 LAT – maksymalnie 8-mio osobowe, przeznaczone dla młodzieży od 12 lat i osób dorosłych. Tutaj nie ma czasu na nudę: jazda równoległa, trasy: niebieska, czerwona i w końcu czarna! Ale spokojnie – wszystko oczywiście będzie zależało do jakiej grupy pod względem umiejętności zostaną przydzieleni przez instruktorów uczestnicy.

Taki podział sprawdza się od lat i pozwala bezpiecznie i komfortowo uczyć się, relaksować, bawić zimowym szaleństwem. Gwarancją udanego wyjazdu jest również grono ludzi o tych samych zainteresowaniach, aktywnie uprawiających różne dyscypliny sportu, ludzi których łączy wspólna pasja i tą pasją chcą zarazić najmłodszych.