Prawdziwa enklawa spokoju niedaleko Warszawy

Hotel BoniFaCio – położony zaledwie 70 km od Warszawy, w pradolinie rzeki Wkry, całoroczny obiekt konferencyjno-hotelowy, który zachwyca. Ale wymienić tylko to, to zdecydowanie za mało…

Rozległa leśna polana na której położony jest hotel, to enklawa dla wszystkich którzy chcą aktywnie odpocząć, z dala od zgiełku miasta. Rozluźnić się w SPA, delektować dobrą kuchnią czy poczuć harmonię z naturą. Rodzinnie, w gronie przyjaciół, partnera, czy podczas pobytu biznesowego – niezależnie od charakteru wizyty jest tu zjawiskowo.

Mimo, że przestrzeń hotelowa to aż 6000 m2, to połączenie funkcjonalności, estetyki i wygody sprawiają, że można o tym zapomnieć. Nowoczesna bryła powstała przy ogromnym szacunku dla otaczającej przyrody. Pobliskie tereny leśne zaadoptowane zostały na trasy biegowo-rowerowe, a rzeka Wkra zachęca Gości do wodnych wycieczek. Infrastruktura sportowa to: baseny (kryty basen relaksacyjny z centrum Wellness i zewnętrzny basen sportowy), boiska do piłki nożnej, plażowej, siatkówki, badmintona, korty tenisowe, place zabaw dla dzieci i najnowocześniejsza siłownia Technogym. To również obiekt konferencyjny, profesjonalnie wyposażony, z dużą swobodą aranżacji wnętrza na dowolnie zaplanowane wydarzenia biznesowe.

Dla podniebienia – świetna kuchnia, której podstawą są produkty najwyższej jakości z okolicznych gospodarstw, w tym dziczyzna czy inne dary lasu wkomponowane w zachwycające menu. Chefem jest Dariusz Ratuszniak, od lat specjalizujący się w tradycyjnych, polskich recepturach. Umiejętnie nadaje prostym daniom nutę wykwintności. Każde z nich znajdzie towarzystwo w dobrym winie – piwniczka hotelu BoniFaCio została wyjątkowo dobrze zaopatrzona.

Najmłodsi Goście to bardzo wymagający Klient więc i o nich odpowiednio zadbano – Strefa Malucha z autorskim programem Razem Lecz Osobno® to wygoda dla rodziców i bajecznie spędzony czas dla maluchów.

strefa_malucha_2

Zobacz więcej na http://www.hotelbonifacio.pl/