MyRun – bieżnia, która dopasuje się do Ciebie

myrun1_mob_app - źródło: www.technogympolska.pl/product/myrun/

MyRun to najbardziej osobista bieżnia domowa. Nie dość, że dostosowuje się do osoby która na niej trenuje to w dodatku „uczy” prawidłowej techniki biegacza. Oprócz tego bieżnia sama dostosowuje muzykę biegaczowi w zależności od tempa treningu. Prosta w montażu, może być gotowa do użytku w nie więcej niż 5 minut.

Nad bieżnią pracowało szerokie grono specjalistów – od designerów, lekarzy i naukowców, przez biegaczy amatorów i zawodowców po olimpijczyków jak Timothy Benjamin – uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Atenach w 2004 roku. Ich praca zaowocowało m.in. opracowaniem RUNNING RATE – wskaźnika kontrującego jakość biegu i mierzącego rezultaty po zakończeniu treningu. Co ważne, system monitorując bieg redukuje ryzyko odniesienia kontuzji. Maksimum swobody podczas treningu zapewni bardzo szeroka przestrzeń bieżni charakterystyczna dla profesjonalnych bieżni treningowych.

myrun4 - źródło: www.technogympolska.pl/product/myrun/

Osoby, które lubią podczas biegu  odrobinę rozrywki z pewnością ucieszy fakt, że na bieżni można zamontować tablet, aby mieć dostęp do gier, portali społecznościowych, muzyki i filmów video. Obecnie urządzenie obsługuje tylko tablety Apple, jednak już do końca czerwca będą to również urządzenia z systemem Android.

Niezależnie od stawianych sobie celów bieżnia MyRun oferuje odpowiedni program treningowy, który pomoże w jego osiągnięciu:

 

  • Improve Your Run – program, który pomaga szlifować technikę biegową.
  • Maximise Your Training – program interwałowy, ma na celu zwiększenie prędkości i wydolności w najbardziej efektywny sposób.
  • Create Your Ideal Training Programme – program dopasowany do indywidualnych potrzeb i cech użytkownika.
  • Constant Pulse Rate – autorski, opatentowany program marki Technogym, utrzymuje tętno na optymalnym poziomie.

 

Więcej na www.technogympolska.pl/product/myrun/