MUZYCZNE BRZMIENIE SNOW MUSIC SHOW 2018

Jesteście gotowi na ski opening 2018/2019? Już w pierwszym tygodniu grudnia mocnym uderzeniem rozpoczniemy narciarski sezon wyjazdem do Madonny di Campiglio. Ale Snow Music Show to zdecydowanie coś więcej niż narciarstwo na słonecznych stokach Madonny. To sport i muzyka w jednym. To ciekawy program pełen gorących imprez. Soo… let’s get the party started!!! Pora przedstawić naszych DJ’ów. O muzyczną oprawę Snow Music Show zadbają: Jacob A, Seb Skalski, MIQRO i Ricardo! Będzie ogień!

 

Ricardo

Krzysztof Jancen, czyli Ricardo muzyką klubową zajmuje się od 1996 r., kiedy to podczas pobytu w Londynie zaszczepił się prawdopodobnie na całe życie muzyką house i wędrówkami po klubach. Od 1998 pracuje na polskiej scenie klubowej, będąc nie tylko DJ’em, ale i promotorem imprez oraz bookerem muzycznych sław.  Spotkać go można wielu klubach w Poznaniu, Łodzi, Warszawie,Bydgoszczy, Szczecinie, Trójmieście, Katowicach, a jego styl muzyczny to vocal house, w różnych odmianach od garage, soulful, funky po deep i trible.

Jacob A

Jakub Arendt, znany jako Jacob A – jeden z najbardziej rozpoznawalnych MC w Polsce. Człowiek, który doskonale odnajduje się w najróżniejszych klimatach muzycznych. Swój styl opiera na funku, muzyce soul, r’n’b i rapie. Jego wokal jest ciekawym uzupełnieniem house’owych brzmień.

Klubowiczom BFC doskonale znany z poprzednich edycji Snow Music Show (nasz wyjazd zagościł nawet w teledysku do jego utworu „Dobry bardzo”). Scena to żywioł Jacoba. W swojej karierze występował na największych festiwalach muzyki elektronicznej, m.in. Tunnel Exploration Earth, Global Gathering, Sunrise Festival, Enhouse Tunnel Electrocity czy Godskitchen na scenie Lux we Wrocławiu. Grał obok takich gwiazd jak Westbam, Dr.Motte, Sebastien Leger, Hardy Hard, podkładał wokal również w Londynie i Glasgow. Współtwórca wielu parkietowych hitów, w tym kultowego już „This Is How We Do It” przy współpracy z Louim i Scibim. Imprezy z jego udziałem zawsze pozostają na długo w pamięci.

MIQRO

Kolejny fanatyk muzyki house i jej śmiałych odmian. W latach 90-tych koneser czarnej płyty, a także mistrz winylowej magii. Dziś prekursor najnowszych nowinek technicznych prezentowanych podczas występów. Promotor nieśmiertelnego „HOUSE MUSIC” w całym kraju, „sprzeciwia się” nieustającym ewolucjom muzyki tanecznej. W swoich setach prezentuje mistrzowski sposób mixowania, a dzięki temu wydobywa ukrytą energię i piękno muzyki house. Determinacja oraz ciągłe pogłębianie umiejętności, pozwoliło mu osiągnąć pozycje jednego z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów w Polsce. Oficjalnie okrzyknięty rezydentem Sunrise Festival Afterparty na plaży w Kołobrzegu. Wielokrotnie zapraszany na Electrocity i inne festiwale z muzyka klubowa. Fakt ten otworzył mu drogę do zagranicznych występów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Szwecji oraz na Ibizie. Nabrane doświadczenie za konsoletą i ciągła chęć rozwoju muzycznej pasji, nakłoniła do urządzenia własnego studia. Optymistyczne, pełne pozytywnych wibracji nagrania ujrzały światło dzienne dzięki wielu wytwórniom. W Polsce Sony BMG, a za granicą wiele przodujących Labeli.

Seb Skalski

Seb Skalski, nazywany także Jamajskim Spekulantem, to zarówno muzyk, DJ, jak i producent związany z warszawską sceną klubową. Miksowaniem płyt zajął się w 1998 roku, od razu koncentrując się na muzyce house. Swoim bezkompromisowym i przede wszystkim bardzo tanecznym stylem zjednał sobie wielu fanów.

Słońce, muzyka, sport, zabawa. Z takim składem DJ’ów wiemy, że będzie po prostu gorąco. A jeśli do tego dodamy, że w trakcie naszego pobytu w Dolomitach trwać będzie Ponte Sant`Ambrogio, czyli tygodniowa włoska fiesta to tegoroczne apres ski nie będzie miało sobie równych.