„Jeść oczami” nabiera zupełnie nowego znaczenia

Chcesz doznań nie tylko dla swojego podniebienia? Zjeść kolację w chmurach, zagapić na Wieżę Eiffla, Koloseum, czy po prostu i AŻ zachód słońca. Zanotuj te adresy. Tu nie tylko Chef Kuchni i obsługa jest na najwyższym poziomie, lokalizacja miejsca zapewnia samo w sobie niezwykłe przeżycie… Zachwyć więc nie tylko swoje podniebienie, ale i oko.

  1. Aroma, Rzym – Palazzo Manfredi, elegancki penthouse i jeden z najbardziej niezwykłych widoków na świecie, przeszklone ściany, za którymi na wyciągniecie ręki Koloseum.

Aroma-Rzym - źródło www.finedininglovers.com

  1. Restauracja u Wybrzeża Pacyfiku, w której przy kolacji obejrzysz zapierający dech zachód słońca – Sierra Mar, Kalifornia.

Sierra-Mar-Kalifornia - źródło www.finedininglovers.com

  1. Na dachu świata, w zawieszonej na wysokości 450m nad Jeziorem Wakatipu restauracji – The Skyline w Nowej Zelandii.

The-Skyline-Nowa-Zelandia - źródło www.finedininglovers.com

  1. Most Brooklyński i panorama Nowego Jorku ze Statuą Wolności w tle, The River Cafe, miejsce symboliczne, gdzie nowoczesna kuchnia amerykańska pięknie komponuje się z inspirującym nie tylko chefa kuchni widokiem.

The-River-Cafe-Nowy-Jork - źródło www.finedininglovers.com

  1. Alpino Vino tysiące metrów n.p.m. gdzie zwykłe śniegowce nie wystarczą, najwyżej położona restauracja fine-dining w Ameryce Północnej gdzie serwują 5-daniowe, włoskie menu degustacyjne.

  1. Francuska kuchnia Alaina Ducasse w paryskiej restauracji Le Jules Verne z najbardziej spektakularnym widokiem w mieście.

Lec-Julesc-Verne-Paryż - źródło www.finedininglovers.com

  1. Mirazur w Menton i Chef Mauro Colagreco, restauracja zlokalizowana pomiędzy Alpami a Morzem Śródziemnym gdzie serwują zachwycającą kuchnię, bazującą tylko na lokalnych produktach – odznaczona 2 gwiazdkami Michelin.

Mirazur-Menton - źródło www.finedininglovers.com

  1. Sirocco, Bangkok, 63-piętro w drugim co do wielkości pod względem wysokości budynków w Tajlandii – restauracja i bar. Zachwycające menu w wyjątkowym miejscu.

Sirocco-Bangkok - źródło www.finedininglovers.com