Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort – zmieniamy się dla Was!

Nie spoczywamy na laurach, wręcz przeciwnie, Chcemy być coraz lepsi, dlatego od pewnego czasu wprowadzamy kolejne zmiany – wegetariańskie, fit menu, program dla kobiet aktywnych, nowa strefa Beauty Spa & Gym, a teraz jeszcze rozbudowa kompleksu. Nie chcieliśmy zamykać się, czy przeszkadzać gościom podczas pobytu w naszym hotelu, więc skorzystaliśmy z nieznanej jeszcze wszystkim nowoczesnej technologii modułowej. BoniFaCio Spa & Sport Resort to pierwsza taka inwestycja hotelowa w Europie. Przy tym projekcie współpracowaliśmy z firmą DMDModular, która przygotowuje również rozbudowę jednego z hoteli w Nowym Jorku.

 

 

Budowa tradycyjną metodą często nie wchodzi w grę. Zbyt duży hałas, do tego dochodzą ingerencje w środowisko (nasz budynek otoczony jest lasem), zamknięte drogi i ulice… W przypadku ośrodków wypoczynkowych, takich jak właśnie Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort w Sochocinie, wielomiesięczny remont sprawia nie tylko problemy, ale i straty. Dlatego inwestorzy zdecydowali się na powiększenie hotelu poprzez moduły, które buduje się w magazynie, a potem składa się na miejscu w całość jak domek dla lalek, czy klocki Lego. Co ciekawe, taką nieruchomość można potem przenosić w każde miejsce na świecie. Wystarczyły dwa miesiące, żeby zakończyć ten projekt. Moduły (razem z meblami) przywiozło 20 tirów, by potem przez dwa tygodnie wszystko zmontować. Mamy teraz nie tylko kolejne pokoje w standardzie czterech gwiazdek, powstało także nowe spa oraz siłownia. Nie trzeba było nawet tworzyć placu budowy!

 

 

Już niedługo udowodnimy wam, że ten pionierski koncept sprawdził się i ma przyszłość w budownictwie. W planach mamy kolejne pomysły z użyciem modułów.