HOTEL BONIFACIO SPA & SPORT RESORT DLA KOBIET AKTYWNYCH

Zdajemy sobie sprawę, że większość kobiet żyje w ciągłym ruchu. Doba jest zbyt krótka? Za dużo spraw na głowie? Poszukujesz miejsca, w którym zrelaksujesz się, ale jednocześnie nie będziesz musiała zrezygnować ze zdrowej diety czy treningów sportowych? My to rozumiemy – rodzina, praca, hobby, dieta, ćwiczenia. Bez względu na priorytety, staramy się by pobyt w hotelu BoniFaCio SPA & SPORT RESORT wiązał się z relaksem i odpoczynkiem, ale nie był rezygnącją z energicznego trybu życia. Dlatego w tym roku, w związku z planami rozbudowy hotelu, stworzyliśmy specjalny program, właśnie dla kobiet aktywnych. Nowa infrastruktura umożliwi nam lepsze rozwiązania, zapewnieni bardziej intymną atmosferę i dostarczy różnorodności wyborów.

 

Oprócz siłowni z wysokiej jakości sprzętem Technogym, na terenie naszego hotelu znajdują się również korty tenisowe i boiska (z akredytacją FIFA!), 25-metrowy basen odkryty oraz 18-metrowy zakryty, rowery, trasy do nordic walking i biegania, a nawet stadnina koni. BoniFaCio SPA & SPORT RESORT to również świetnie przygotowana infrastruktura pod kątem treningów do thriatlonu, zajęcia z instruktorem personalnym lub CrossFit. Jednak nie ma dobrego treningu bez odpowiedniej, zbilansowanej diety. Nasz szef kuchni zdecydował się wprowadzić wegetariańskie, fit menu oraz weekendowy program detox. Jego premiera już niebawem, wraz z otwarciem nowej części hotelu.

 

 

Podczas przyszłej wizyty w hotelu zachęcamy do odwiedzenia kompleksu Beauty Spa and Gym, znajdującego się w nowo otwartej, wyodrębnionej części hotelowej. Jednym z największych atutów tego miejsca jest basen z wodą solankową, który jako jedno z niewielu miejsc w Polsce spełnia rygorystyczne parametry techniczne. Spa Clarins to również zabiegi wykonywane produktami o specjalnych formułach wzmacniających efekty treningowe. Przygotowaliśmy do nich kilkanaście zestawów ćwiczeń tak aby zmaksymalizować efekty działania. Wszystko w połączeniu z masażami zamyka się w specjalnie przez nas opracowaną ścieżkę wysiłkowo-solankowo-relaksującą.

 

 

Jesteśmy na ostatniej prostej przygotowań i nie możemy się doczekać aby móc Was zaskoczyć naszą nową odsłoną i tym co dla Was przygotowywaliśmy w ostatním czasie. Do zobaczenia w październiku! 

 

 

Zapisz

Zapisz