Gajewski o Snow Music Show: Było fantastycznie, będzie jeszcze lepiej!

„W zeszłym roku było fantastycznie, w tym roku będzie jeszcze lepiej” – zapowiada Wojciech Gajewski, jeden z najbardziej utytułowanych krajowych alpejczyków, który jako ambasador Akademii Rossignola będzie szkolił uczestników tegorocznego Snow Music Show (1-8 grudnia, Madonna di Campiglio).

Pod jego okiem będziecie mogli nie tylko testować najlepsze i najnowsze modeli francuskiej marki, ale i odbyć trening na tyczkach.

„Ponownie będziemy mieli stok wydzielony dla siebie, będziemy uczyć sportowej jazdy, a potem przeprowadzimy zawody” – opisuje trener II klasy w narciarstwie zjazdowym, który aktualnie prowadzi szkołę narciarską na Kasprowym Wierchu.

Gajewski zapowiada, podczas Snow Music Show znajdzie chwilę dla każdego z uczestników.

„Każdy będzie mógł  zobaczyć swój styl jazdy na videorejestracji, a każdemu będę starał się dać wskazówki, nad czym pracować i jak eliminować swoje narciarskie błędy. Będzie też więcej nart do testowania, głównie serii HERO i jak najlepszego ich dopasowania pod indywidualne preferencje” – mówi.

W latach 1976-85 Gajewski był członkiem kadry narodowej, odnosząc liczne sukcesy, w tym zdobywając 15 medali seniorskich mistrzostw Polski. W 1978 roku podczas rozgrywanych w Garmisch-Partenkirchen mistrzostw świata zajął 8. miejsce w trójkombinacji alpejskiej – już nieistniejącej kombinacji, na którą składał się zjazd, slalom gigant i slalom. W tym samym roku w Uniwersjadzie w Spindlerowym Młynie dwukrotnie wywalczył czwarte miejsce w slalomie i kombinacji, a wielokrotnie startował też w zawodach Pucharu Europy i Świata. Od 1990 r. jest delegatem technicznym Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS w konkurencjach alpejskich na różnych międzynarodowych zawodach. Jest Instruktorem Wykładowcą SITN-PZN

Snow Music Show tradycyjnie rozpoczyna sezon narciarskich wyjazdów z BFC. Jednak sam SMS to coś więcej niż ski opening na słonecznych stokach Madonny ze szkoleniem sportowym realizowanym z Akademią Rossignola. To również gorące imprezy nakręcane przez najlepszych krajowych DJ’ów, to après-ski i lokalna fiesta na cześć Św. Ambrożego.

Szczegóły na: https://bfc.pl/snow-music-show