Gala 25-lecie Grupy BFC

Ostatnie 25 lat minęło w zatrważającym tempie.. Zrealizowaliśmy wiele BFC-owych marzeń, zorganizowaliśmy setki wyjazdów, eventów, zbudowaliśmy hotel. Poznaliśmy tysiące wspaniałych osób, przejechaliśmy wspólnie kilometry tras narciarskich. Bawiliśmy się na koncertach i imprezach apres ski. W tym czasie dorastały dzieci naszych Klientów, potem ich wnuki, stając się w końcu naszymi Klientami.

 

 

Łza się kręci w oku na wszystkie wspomnienia i świadomość ile pięknych chwil wspólnie przeżyliśmy. Dlatego też, tegoroczną Galę BFC organizujemy właśnie w nastroju sentymentalnym. Cofamy się 25 lat wstecz, przypominamy najlepsze historie, wydarzenia, a nawet wpadki, które z uśmiechem wspominamy do dziś. 30 września, na Stadionie Narodowym, powitamy jak co roku, naszych partnerów z Włoch, z Polski oraz Klubowiczów.

 

 

Przy akompaniamencie zespołu jazzowego, wspaniałej kuchni, winie i doborowym towarzystwie, cofniemy się pamięcią do minionych lat i włoskich stoków, by przeżyć to wszystko jeszcze raz. Będziemy gościć właścicieli hotelu z Arabby a także podziwiać wystawę zdjęć modeli nart z ostatniego 25-lecia przygotowaną przez naszego partnera, markę Rossignol. Podzielimy się także również informacjami na temat nowej oferty, premierowych destynacji oraz planami na najbliższy rok.

Do zobaczenia 30 września!

Zapisz